Turné LUNATIC GODS 2023 míří na Slovensko

Vydáno: 18.11.2023 08:37 - Czech Blade

LUNATIC GODS vydávají 21. listopadu nové album „Vresovrenie“ na etiketě Black Hornet Productions a při této příležitosti vyjíždějí na turné po Česku a Slovensku. Na Slovensku bude mít turné tři zastávky, a to 30. listopadu v Bratislavském klubu Randal, 1. prosince ve Vrútkách (RC Mlýn) a v Popradu 2. prosince (klub Rock Fabric). LUNATIC GODS doprovodí PURNAMA, ACHSAR a PLASTERY.

LUNATIC GODS prošli během své bohaté historie velmi zajímavým vývojem od náročného, technického thrash death metalu k současné folk black metalové podobě, aniž by ztratili své osobité kouzlo a svébytný styl, v sestavě kapely působí bubenické eso mezinárodního formátu Martin „Marthus“ Škaroupka.

Turnovští PURNAMA se během posledních několika let propracovali mezi (nejen) extrémně tuzemskou metalovou špičku. Kapela v současné době připravuje nástupce úspěšného alba „Flame Of Rebellion“ a před nedávnem zveřejnila video ke skladbě „Light in the Void“ z alba Flame of Rebellion. Klip vznikl v dílně Woll Design spojením záběrů z posledních koncertů kapely a grafickou stylizací textu skladby. Živé záběry pocházejí i z koncertu na festivalu Masters of Rock a HellPdays festivalu.

Levičtí ACHSAR mají na svém kontě jedno EP a dvě studiová alba. Stylově se pohybují s lehkostí sobě vlastní na pomezí melodického pagan black metalu a epického heavy metalu. Pokud vás bere tvorba ENSIFERUM, TURISAS nebo maďarských GRYMHEART, ACHSAR jsou kapela přesně pro vás!

Old school death metal amerického střihu v podání PLASTERY vás nemůže nechat v klidu! Přímočará a řádně nabroušená metalová mašina ze Zvolena válčí na death metalovém poli od roku 2012 a má na svém kontě jedno EP a výborné debutové album „Yes, Of Corpse“. Kromě death metalu můžete v jejich muzice zaslechnout závany punku, HC a grindu. V jednoduchosti je krása a méně mnohdy znamená více, PLASTERY jsou toho jednoznačně důkazem.

LUNATIC GODS - "Šialení Bohovia"

Termíny koncertů turné 2023:
24/11/2023 Brno – klub První patro (PURNAMA, RCZ RAMMSTEIN TRIBUTE, MYLIONS, ROSA NOCTURNA)
25/11/2023 Trutnov – klub Voletiny (PURNAMA, METANOL, DAY BEFORE)
30/11/2023 Bratislava – Randal Club (PURNAMA, ACHSAR, PLASTERY)
01/12/2023 Vrútky – RC Mlýn (PURNAMA, ACHSAR, PLASTERY)
02/12/2023 Poprad – Klub Rock Fabric (PURNAMA, ACHSAR, PLASTERY)

Facebook LUNATIC GODS
 


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2023 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení