Kapela ON FIRE vsadila na osvědčenou spolupráci

Vydáno: 01.12.2023 07:38 - Czech Blade

Pop-rocková parta ON FIRE, která si zahrála například na festivalu Živá ulice v Plzni, Farák festu či na festivalu UNITED a dostala se do finále soutěže studentských kapel na pražském Majálesu se na pódia vrhne s další pop-rock-punkovou jízdou.

"Píseň "Nejsme si cizí" je o tom, když láska a vztahy bolí. Věříme, že je tu nespočet dalších lidí, kteří prožívají podobné příběhy jako my, a proto jim píseň může mluvit z duše. Nejsme si cizí je může potkat i v jiných každodenních situacích, které je trápí, ať už je to např. zdraví, sebehodnota nebo sebeurčení. Nebojme se tedy prožít si i ty naše bolavé emoce, protože i díky nim, věřím, nakonec můžeme najít naději a kuráž do našeho života. Někdy se zkrátka cítíme jak v tunelu plném pouhé tmy, ale na konci něj je přeci vždycky světlo.“ říká frontman kapely Jan Duchoslav.
"Původně akustickou baladu jsme během nahrávání s Lukym přetvořili v melancholickou ale energií nabitou píseň, kde se střetává rockový základ s modernějšími prvky. Pro mě je to song o bolesti, které se v lásce nevyhneme a která občas přetrvá na nepříjemně dlouhou dobu. Na druhou stranu nás může i pozitivně formovat.“ dodává kytarista a kapelník Daniel Mihatsch.

ON FIRE se chystají singl "Nejsme si cizí" pokřtít 12. 12. od 19:30 v Klubu FAMU. Kapela připravuje večer plný hudby, během kterého zahraje veškerou svoji dosavadní tvorbu. Diváci se také mohou těšit na předkapelu LATE MAYDAY a Deynyela, který se postará o DJ set. Oba interpreti podpoří tento celovečerní hudební zážitek.

K singlu si kapela ON FIRE přizvala zkušenou posilu. Tou je člen CHINASKI Lukáš Pavlík, který stojí za produkcí singlu a jeho zvukovým masteringem. „Kluky jsem už znal z předchozí spolupráce a těšil se na jejich další song… nahrávání bylo rozhodně posunutější, věděli jsme, kam to chceme dotlačit a z výsledku mám radost! všichni z kapely mají muzikantský cit a společná energie je z nahrávky slyšet.” říká Lukáš Pavlík.

ON FIRE - Nejsme si cizí
Facebook ON FIRE


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení