ABSOLUT DEAFERS se vrací na scénu

Vydáno: 12.04.2024 08:22 - Czech Blade

Skupina ABSOLUT DEAFERS se po pětileté pauze vrací na pódia a oslaví tisícovku odehraných koncertů. V květnu se představí na Dolany Festu v Dolanech u Klatov.

První show se odehraje v Dolanech. Oblíbený Dolany fest se uskuteční poslední květnový pátek, kdy areál Koupaliště v Dolanech u Klatov podle organizátora Karla Čížka ožije řádně nadupanou muzikou. „V rámci letošního ročníku to tady rozjede čtveřice skvělých kapel. Svou smršť hitů pustí ALŽBĚTA, DE BILL HEADS, ABSOLUT DEAFERS a CHECKPOINT,“ doplnil s tím, že už běží předprodej na portálu QR Ticket. „Na blížící koncerty se těším. Fanoušci budou mít určitě velké očekávání a na nás je, abychom je nezklamali a odvedli stoprocentní výkon,“ říká nováček v sestavě ABSOLUT DEAFERS, baskytarista Pavel Zábojník.

Mezi další nová jména v kapele patří bubeník David Dušek. „ABSOLUT pro mě byla profesionální kapela, která hrála ty největší akce, tak to pro mě byla výzva a obrovská odpovědnost, ale ustál jsem to a věřím, že fanoušci nebudou zklamaní,“ říká. Pavla Zábojníka do skupiny naverboval kytarista Radek Sněhota. Ten byl v muzikantském důchodu, když mu druhý kytarista Jiří Czyž navrhl, jestli se nechce vrátit do ABSOLUT DEAFERS. Moc se mu tehdy nechtělo, ale dnes nelituje. „Upřímně jsem netušil, jak mi kluci chyběli a také zažívám úžasná setkání po letech, se všemi známými muzikanty a lidmi tzv. od muziky. Také jsem v tichém úžasu, že se vrátil celý tým kapely a spolu s námi se pustil do práce,“ dodává. Na pozici zpěváka se mohou fanoušci těšit na Jana Jaška, který se bude střídat s Kamilem Řezáčem.

Kapela ABSOLUT DEAFERS se vrací po pětileté pauze a připravuje speciální show. Kromě Dolany Festu zahraje na Slánském tupláku, Votvíráku nebo Masters of Rock. „Těším se na fanoušky, na ty skalní, bez kterých by koncert nemohl začít a těším se, že si to společně užijeme. Rok 2025 už máme ze 70% vyprodaný, takže to už bude obvyklá jízda na plný plyn,“ uzavírá Radek Sněhota.

ABSOLUT DEAFERS - Král
Facebook ABSOLUT DEAFERS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení