Kapela MARZ vydává nový singl z chystaného třetího alba

Vydáno: 25.04.2024 10:19 - Czech Blade

Své již třetí album chystá kapela MARZ frontmanky Markéty Zdeňkové letos na podzim. Nyní z něj představuje píseň "Jen tak", která inspiruje k tomu žít přítomným okamžikem. Živě ji můžete slyšet na koncertě v pražském klubu Varšava už 22. května.

Singl "Jen tak" je další ze silných písní z pera Markéty Zdeňkové a hodí se do jarní nálady. Je o tom, že je dobré dovolit si dělat věci s lehkostí, bez přílišného přemítání a zabředávání do minulosti, prostě jen tak.

„Zajímalo by mě, jestli si někdy dopřejete dělat věci „jen tak”, aniž byste stokrát zvážili všechny možnosti - prostě s použitím intuice, od srdce,“ ptá se zpěvačka ve své výzvě na Instagramu, kde vyzývá fanoušky, aby jí o sobě natočili krátké video do stories. „Já dělám rozhodnutí často instinktivně a myslím, že je to dobré, ale někdy se mi stane, že posléze začnu o věci přemýšlet a znejišťovat sama sebe. Myslím, že stejně nikdy nemůžeme tušit, jak se věci vyvinou, a tak není třeba se stresovat tím, co by se mohlo stát, dřív než se to doopravdy stane,” dodává ve své osobní výpovědi o tom, jak odletěla do Brazílie na základě pozvání od cizinců na tramvajové zastávce.

Jméno MARZ již na české hudební scéně není zcela neznámé, protože dvě alba a mnoho klubových i festivalových koncertů už má kapela úspěšně za sebou. Z původně komorního dua se vyvinula pětičlenná kapela, která se letos chystá vydat další album o devíti osobitých písních. Jeho název ještě není zveřejněn, ale i mnohé další písně na něm se dotýkají tématu návratu k sobě, naslouchání vnitřnímu hlasu a pocitu. Zvukově se kapela pustila oproti dřívějšku trochu více i do elektroniky, ale autentický zvuk MARZU, který posluchači znají z předchozích nahrávek, zůstává zachován.

MARZ – Jen tak
Facebook MARZ


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení