Projekt SEMRÁ:D představuje první singl

Vydáno: 10.05.2024 08:18 - Czech Blade

Vychází první singl nově vzniklého projektu Martina Semráda, bubeníka kapely ZAKÁZANÝOVOCE. Do písničky s názvem „Ještě se nevzdávám“ si přizval zkušeného zpěváka z kapely SEBASTIEN a RockOpery, George Raina.

„Už nějakou dobu si tvořím ve volném čase písničky tzv. do šuplíku, a jelikož už se mi celkem nasčítaly a stylově se moc nehodí do kapel, ve kterých působím, rozhodl jsem se je vydat za sebe. Průběžně nyní přehrávám dema do nahrávek, které mám v plánu postupně vydávat. U tohoto songu už mám nahrané nástroje přes rok a čekal jsem jen na vhodného zpěváka, kterému by tento styl sedl. George mi doporučil Luboš Suchánek z kapely KOMUNÁL a neumím si představit někoho, komu by to sedlo více! Z výsledku jsem nadšený a mohu prozradit, že už spolu připravujeme další písničky. George je neskutečný zpěvák s profesionálním přístupem, za což mu moc děkuju!“

Všechny nástroje si Martin nahrává sám, celou nahrávku vytváří od náběrů, přes mix až po mastering. Skladba „Ještě se nevzdávám“ se stylově pohybuje mezi rockem a metalem, a věnuje se tématu překonávání překážek - ačkoliv je život někdy těžký, stojí za to bojovat a nevzdát se.

Semrá:D ft. George Rain - Ještě se nevzdávám
Facebook SEMRÁ:D


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení