RAMBANBÁM vydává singly Napořád a Swinčík

Vydáno: 13.05.2024 14:20 - Czech Blade

Ska-punková kapela z Plzně RAMBANBÁM, která od roku 2011 baví fanoušky autentickým zvukem a energickými vystoupeními, vstupuje do roku 2024 s velkolepým uvedením dvou nových singlů - „Napořád“ a „Swinčík“. Každý singl je doprovázen originálním videoklipem, který zdůrazňuje kreativní audio-vizuální styl kapely.

Singl „Napořád“ nabízí unikátní spojení ska a punkových prvků s nádechem melancholie. Píseň reflektuje trpké a sladké momenty života, které s přibývajícími lety dostihnou každého z nás. Nahráno a smícháno bylo začátkem roku ve Studio Garage v Chotěšově, text napsal Antonín Jablonický a Eliška Ausbergerová. „Napořád“ zůstává věrné energickému, ale zamyšlenému vybarvení ska-punk žánru, který kapela drží ve svém renomé.
Videoklip k singlu natočil a vyprodukoval plzeňský umělec Jan „Lichťa“ Lichtenberg. Hlavní role ve videu obsadili Jiří Vondrovic, frontman kapely DIAGNOZA EXITUS, punkový veterán Jakub Dvořák a Petra Adamcová, oblíbená influencerka z Instagramu. Na projektu se podílelo přibližně padesát kreativců, ať už jde o světla, techniku nebo komparz, což zdůrazňuje hluboké komunitní kořeny kapely.

RAMBANBÁM - Napořád

Singl „Swinčík“ přináší svěží elektro swingový nádech, který vypráví o osudu věčného smolaře tančícího proti svému osudu. Klip, který kombinuje animaci s lyrickými prvky, byl vytvořen Klárou Prchalovou, alias Gwanda, talentovanou vizuální umělkyní a absolventkou plzeňské školy designu.
Píseň byla vyprodukována ve Studio Garage pod taktovkou Petra Kyriana a prošla pečlivým mixem a masteringem. Text pro Swinčík napsali Antonín Jablonický a Bohumír Liška.

RAMBANBÁM - Swinčík
Facebook RAMBANBÁM


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení