BLACK HOLES přinášejí berlínský vibe v novém singlu Dare to Fly

Vydáno: 05.06.2024 08:00 - Czech Blade

Pražské duo BLACK HOLES přichází s letošním prvním singlem “Dare to Fly”. Ten byl nahrán opět v ústeckém Tajnym studiu v produkci Jana Bramburka. Písnička tentokrát představuje Kate a Martina v jemnější, až nostalgické náladě. Videoklip se natáčel v Berlíně pod taktovkou Adély Jalovecké.

Dare to Fly se dá volně přeložit jako troufnout si lítat. (Tak jak už název napovídá) je to taková metafora k tomu, že si troufneš dělat věci, který tě napadají a dávají ti smysl, ač mohou znít na první pohled až bláznivě. Je to paralela k tomu, že se přestaneš ohlížet na to, jestli to, co děláš a jak to děláš a o čem sníš, zapadá do něčí škatulky představy o tobě a o tom, jaký život bys měl žít. Písnička je taková nostalgická, ale zároveň je v ní naděje,” představuje námět písničky frontwoman Kate.

Bubeník Martin vysvětluje, proč vznikl klip zrovna v Berlíně. “Jakmile jsem písničku slyšel, naskočil mi hned takový berlínský pocit. Měl jsem takovou okamžitou potřebu jet do Berlína a natočit tam klip. Oslovili jsme Adélu Jaloveckou, která byla pro, a tak jsme si vymysleli docela odvážný plán. Prostě jsme si do uší pouštěli písničku a jen tak jsme chodili a zevlili po berlínských lokacích, které máme rádi.”

BLACK HOLES - Dare to Fly [
Facebook BLACK HOLES


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení