SEBASTIEN pokřtili novinku v RockOpeře a vydávají čtvrtý singl

Vydáno: 10.06.2024 14:18 - Czech Blade

Česká metalová pětice SEBASTIEN uspořádala speciální před-křest novinky „Quo Vadis“ pro diváky RockOpery Praha. Jako speciální bonus představení „Faust“ se tak ukázali na prknech, která znamenají svět.

Předobjednat nové album SEBASTIEN na cd + merch

Na místě byl reportér Marek Dobeš, aby vystoupení SEBASTIEN po „Faustovi“ zaznamenal. Skupina SEBASTIEN si nemohla vybrat lépe místo a čas křtu své nejnovější desky „Quo Vadis“, než se závěrečným Goetheovským špílem. Za účasti kmotra Ládi Křížka, který hostuje v jejich OLYMPIC coveru „Slzy tvý mámy“ tak symbolicky něco rockového skončilo, aby cosi metalového započalo. Láďa Křížek se v kratičkém rozhovoru pro Spark po křtu svěřil, že „Jirka mě požádal, jestli bych s nimi tu písničku nenazpíval. Já jsem mu říkal, že jí znám a mám moc rád. Nakonec se k nám připojil i Petr Janda a bylo to…, bylo to fakt krásný. Velice působivý. Myslim si, že je to právě o tom spojování se. A že se to Jirkovi Rainovi moc povedlo.“

SEBASTIEN - Slzy tvý mámy (OLYMPIC cover)

Dva noví muži za báječnými strunnými stroji zapadli do kapely melodicky i powermetalicky. Období letních koncertů začíná a výkon na pódiu RockOpery jasně ukázal, že posluchači dostanou plnohodnotný výkon. „Můžete se divoce vrtět", pravil skvěle naladěný Jiří Rain v reakci na půlkruh diváků amfiteátru, který se okolo party náhle tyčil, když opanovala pódium. I stalo se. Našli se dokonce tací, kteří sebrali odvahu zapařit přímo všem na očích před kapelou ve volnější části jeviště. A všichni společně si pak vychutnali tento stylový koncertní bonus výjimečného večera zahájený titulním singlem „Quo Vadis“, přes anglicky zpívanou část z historicky staršího období s „Frozen Nightingales“, až k prověřeným hitovkám „Tornádo“ nebo „Nechtěná“. SEBASTIEN zakončili symbolicky nesmrtelnou klasikou „Slzy tvý mámy“, ke které tu před několika měsíci s Láďou Křížkem a Petrem Jandou natočili videoklip. Nezbývá než se přesvědčit na fesťácích, jak to SEBASTIEN s novou deskou „Quo Vadis“ šlape.
Kapela zároveň vydává čtvrtý singl z alba „Quo Vadis“, které vychází 28. června na CD.

SEBASTIEN - Prázdná náruč

Facebook SEBASTIEN

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení