Topfest 2024 se překládá na příští rok

Vydáno: 11.06.2024 15:06 - Czech Blade

Jakkoli se Česku často připisuje titul festivalová velmoc, na Slovensku je situace poněkud odlišná. Bohužel, festival Topfest na letišti v Žilině byl, i se svým bombastickým lineupem, přeložen na příští rok.

Důvody zrušení letošního ročníku Topfestu zatím nejsou známé, ale fans vycítili již minulý týden ze zrušených koncertů ANNIHILATOR, P.O.D. a KABÁTU, že to s letošním Topfestem vypadá bledě. Přikládáme oficiální vyjádření organizátorů. „Milí naši fanúšikovia, v najbližších dňoch sa vyjadríme k súčasnej situácii. Momentálne sa k nej vyjadriť nemôžeme, nakoľko stále prebiehajú rokovania s interpretmi a obchodnými partnermi. Na základe nepredvídaných udalostí, ktoré sa stali v predchádzajúcich týždňoch, sme však nútení podľa dnešného rozhodnutia festival na rok 2024 zrušiť. Usilovne pracujeme na tom, aby sme danú situáciu vyriešili hlavne v prospech vás. O všetkých aktualitách vás budeme informovať do 14. júna, kedy zverejníme možnosti vrátenia zakúpených vstupeniek. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.“

Nezbývá než doufat, že se situace ustálí a ambiciózní Topfest proběhne příští rok a naváže na svou úspěšnou historii. Na SCORPIONS tedy budou muset vyrazit fans do Čech.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení