Miloš Meier oslavil kulatiny videem s příznačným názvem 40 Broken Sticks

Vydáno: 10.07.2024 14:30 - Czech Blade

Bubeník kultovních DYMYTRY, industriálně metalových MEAN MESSIAH a vlastního projektu DRUMMING SYNDROME, oslavil 17. června čtyřicáté narozeniny. Za svoji kariéru se i díky spolupráci s českou hudební špičkou, sólovými koncerty, i bubnováním na bubenických festivalech po celém světě stal jednou z našich nejvýraznějších osobností.

Na své narozeniny vydal nové DRUMMING SYNDROME video s názvem „40 Broken Sticks“. „Těch paliček jsem ve skutečnosti zlámal mnohonásobně víc (smích), ale protože tohle video vychází na mé kulaté narozeniny, chtěl jsem video spojit přímo s nimi. A název tomu tedy napovídá. A hlavně jsem taky chtěl tímto videem poděkovat všem za narozeninová přání, kterých přišla opravdu hromada. Takže moc díky ještě jednou, vážím si toho!“ říká Meier k názvu videa.

Skladba „40 Broken Sticks“ je instrumentální verzí skladby „I See Black“ z desky „In Infinite Illusion“ od MEAN MESSIAH. Jedná se už o druhou DRUMMING SYNDROME předělávku z tohoto alba. „S Danem Frimlem, mozkem MEAN MESSIAH, se mi skvěle spolupracuje a dokážeme se vždycky napojit na stejnou hudební vlnu. Baví mě jeho rytmický cítění a celkové vnímání hudby, proto si i téměř každou Mean Messiah skladbu dokážu představit i v Drumming Syndrome verzi. Po skladbě „Drumming With The Fire“ je to tedy další v originále Mean Messiah skladba. Dal jsem ji ale opět do instrumentální podoby, přidal perkusivní bubny a dlouhé bubenické sólo doprostřed skladby. To je hrané na speciálně sestavenou sestavu z menších rozměrů a bubnů z dnes už vzácného bubingového dřeva. Celkem tedy hraju v „40 Broken Sticks“ na troje bubny. Velké metalové dvojkopákové bubny, unplugged perkusivní sadu a již zmíněnou sólovou sestavu. Do celé skladby se pak místo zpěvů přidaly různé synťáky, epické zvuky a efekty,“ doplňuje Meier k nové skladbě.

Skladba bude součástí nového DRUMMING SYNDROME alba. To bude mít název „Drums or Nothing“ a vyjde na přelomu roku.

Miloš MEIER - 40 Broken Sticks
Facebook DRUMMING SYNDROME


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení