Zpěvačka a skladatelka Františka Padevětová představuje svou novou píseň "
Please", která je první ukázkou z jejího připravovaného EP, plánovaného na jaro. Františka se tentokrát posouvá směrem k popovějšímu zvuku. Atmosféru novinky podtrhuje produkce Tondy Švarce, která zdůrazňuje melancholii a emocionalitu textu.
“
Jsem ráda, že můžu dělat popovější písničky, jakou Please je, a přitom vím, že se vždy můžu vrátit ke své kytaře a osobnímu písničkářství. EP pro mě bude hudební přehlídkou žánrů, které mě baví a ve kterých se dokážu vyjádřit. Nechci se omezovat na jeden směr – naopak si chci nechat otevřené dveře i k žánrům, které jsou pro mě netypické.” říká Františka o své nové tvorbě. Zpěvačka tak dává jasně najevo, že se nebojí posouvat své hudební hranice.
Františka PADEVĚTOVÁ - Please
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále