Opavská nu/rap metalová kapela BEXLEY přichází s novým singlem „Dystopie", temně laděnou skladbou, reflektující atmosféru dnešní doby – svět zahlcený informacemi, tlakem a nejistotou.
"Song jsme psali ve chvíli, kdy jsme měli pocit, že kolem je víc stínu než světla. Že je jednodušší mlčet. Že je jednodušší kývat hlavou. Že je jednodušší přežít než říct nahlas, co v tobě opravdu je. Dystopie je o tlaku. O strachu mluvit. O tom, jak snadno se člověk ohne. A taky o tom, že si každý z nás musí najít vlastní cestu, i kdyby měl jít proti proudu," vysvětluje frotman a zpěvák kapely Vít Gruner.
BEXLEY - Dystopie
Facebook
BEXLEY
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále