Animovaný videoklip vznikl pod vedením režiséra Vojty Koutského v bytě na pražské Kampě. Díky metodě stop motion se povedlo věrně zhmotnit obrazy z textu písně. Fráze „gauč mě spolknul a ještě nevypliv" tak získala i přesnou vizualizaci. "Na týhle párty nikoho neznám" je druhým singlem z připravovaného alba "Pod postelí prázdno v duši", které kapela plánuje vydat na podzim tohoto roku. Do té doby představí další singly a odehraje sérii koncertů, nejbližší 3. června v Praze v Café na půl cesty a 5. června v Kolíně na molu u přístavní restaurace Marina. „Plánujeme taky co nejvíc hrát po hospodách, kde se koncerty běžně nedělají. Chceme se tak dostat do kontaktu s co nejrůznějšími lidmi a zahrát jim naši hudbu," dodal Dvořák.




VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku