MIG 21 vyjde v září nová deska, k níž už skupina zveřejnila nový singl "Diskobůh". Navíc dává svým fanouškům jedinečnou možnost - natočit mobiloklip ke zmíněné skladbě. Princip je jednoduchý. Stačí, abyste se mobilem či jiným zařízením natočili, jak zpíváte "Diskoboha" (snažte se přitom být kreativní) a výsledné video pak odeslali MIGŮM na jejich facebookovou zeď. Komu by to snad nebylo jasné, pro toho Jiří Macháček připravil následující instruktáž:
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále