Pětinásobný slovenský Zlatý slavík po letech vystoupí v Praze na prvním samostatném koncertě. Zpěvák, kytarista, skladatel a muzikálový herec zavítá 6.prosince se svojí kapelou do pražského Lucerna Music Baru.
OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black