Ve čtvrtek 14. dubna bylo v prostředí Era světa v Praze pokřtěno nové album zpěvačky Lucie Bílé nazvané Hana. Společně s ředitelkou Supraphonu Ivou Milerovou album takto symbolicky poslala do světa zpěvačka Hana Zagorová.
Křtu a následně předání Zlaté desky za fantastický týdenní prodej alba se zúčastnili také tvůrci Martin Šrámek, Andrej Hruška, Petr Harazin a Peter Gonda. Po slavnostním ceremoniálu a rozhovorech podepisovala Lucie Bílá přes dvě a půl hodiny fanouškům na autogramiádě v Supraphon Musicpoint.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále