Kapela TRAKTOR pravě vypustila nový klip k úvodní skladbě Vstaňte, pane Lincolne! ze svého nedávno vydaného alba Artefuckt. Natáčení videa proběhlo na akci TRAKTOR Open Air, kde také bylo album pokřtěno.
Postprodukce a střih proběhly ve studiu Labrador film. Celý koncert z uvedeného festivalu byl zaznamenán a kapela by chtěla v následujícím roce vydat DVD. Již zmíněná novinka Artefuckt se prodavá nad očekávání dobře a na podzim kapela plánuje turné na její podporu.

Traktor - Vstaňte, pane Lincolne!
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále