Folk punkoví Keltové CHEERS! hledají nového bubeníka. Zveřejnili to na svém Bandzone, kde hlásají:
"Cheers! na vědomí dávají, že ten, jenž na bicí obstojně umí hráti a jest člověkem v duchu dobrým, nechť uchází se o místo bubeníka. Půl piva a pár princezen k tomu! Ne, tak teď vážně. Hledáme bubeníka, kterej s náma zůstane a bude zvládat tempo jak hudební, tak koncertní. Takže kdyby ste se kdokoliv z Vás na to cejtil, ozvěte se a rádi si s váma šťouchnem."
Pokud nemáte v současnosti kapelu, kde byste bouchali do bicí soupravy (nebo jich máte málo), baví vás muzika, jakou tihle Plzeňáci dělají a splňujete nároky, jež vyžadují, neváhejte a skupinu kontaktujte. Vše k dohledání na:
http://bandzone.cz/cheers.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále