KABÁT už za osmnáct dní čeká pokračování jejich veleúspěšného megakoncertu na Vypichu, tentokrát po boku rockerů D-A-D. Skupiny už umožnily posluchačům nahlédnout na "menší" verzi jejich show, a to na letošním Topfestu. Z této akce vzešel minidokument v režii Davida Beránka, na němž se podílel také kameraman Jan Bartoň (jejich prací jsou i videoklipy "Láďa", "Pohoda" či "Dole v dole"). Díky zveřejnění tohoto krátkého snímku (jenž vznikl spíše z rozmaru), KABÁT odhalil také to, že se o něm chystá nový dokument mapující rok před Vypichem natáčený právě těmito filmaři.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále