Písničkář PETR LÜFTNER, jehož hudební kariéra se zrodila zcela neplánovaně v nekonečných hustých lesech na jihu Finska se vrací domů. V ústeckém klubu Doma totiž uspořádá v pátek 18. listopadu od 20 hodin koncertní křest svého debutového alba Až se příště narodím. Mezi jeho hosty budou Xindl X, Mirka Miškechová a Eliška Lüftnerová.
PETR LÜFTNER se rozhodl uspořádat koncertní křest svému debutovému albu v rodném městě, kterému věnoval svůj první hit Ty jsi to Ústí. Tam si také odbyl i první veřejný koncert, na který vzpomíná: „Na to se zapomenout nedá. Premiéru jsem si odbyl v letním kině na festivalu Labské Léto 31. srpna v roce 2013, kde mě sledovalo asi osm tisíc diváků. Do té doby jsem byl zvyklý jako harmonikář maximálně na šedesát lidí ze svatby. Tenkrát jsem si ještě neuvědomoval, do čeho jdu, takže o to veselejší to bylo.“


NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn