Krátce po spuštění vánočního předprodeje oznámili pořadatelé festivalu Votvírák 2017 první účinkující. Jsou jimi MANDRAGE, MIRO ŽBIRKA jako exkluzivní host a skupina ŠKWOR, která se na festival vrátí po roce.
„Chtěli jsme lidem, kteří si zakoupili vstupenky ve vánočním předprodeji, udělat radost a prozradit zlomek z programu. Přestože to nejlepší ještě držíme pod pokličkou, podařilo se nám to,“ uvedla za festival mluvčí Martina Jablanovská.


POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice