„Pohledno je název alba a zároveň smyšlené planety, o které celý příběh pojednává. Inspirovali jsme se vesmírným putováním Malého prince a Alenky do říše divů. Průvodní slovo namluvil dabér Alexej Pyško,“ řekl autor námětu Lukáš Dvořáček.Kapela s albem navázala na úspěšnou spolupráci s producentem Tomášem Richterem z McRoi Music. Jako první ochutnávku z alba Nanosféra vypustila singl Naivní, k němuž pořídila animovaný videoklip.
„Dlouho jsme si zahrávali s myšlenkou koncepčního alba. Nyní se nám to konečně podařilo. V písni Naivní představujeme posluchačům hlavní hrdinku, která je bude celým příběhem provázet," vysvětlil Dvořáček. Videoklip vytvořilo studio Kjoep & Seamus.
Křest alba Pohledno proběhne 10. října v pražském Rock Café. Následně se 13. října kapela zastaví v kutnohorském klubu Česká 1 a 26. října v brněnské Melodce.




FREE FALL ulovili Kořist
HARD COLONY pozorují U.F.O.
SOUL MASSACRE - Feast For Kings
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice
MASH - Máme chuť udělat to po letech trochu jinak