Nový line-up, nový zpěvák, nová hudba - to je aktuální situace u slovenských SIGNUM REGIS.
Jen krátce poté, co SIGNUM REGIS představili nového zpěváka, kterým se stal Jota Fortinho, původem z Brazílie, přicházejí i s lyric videem ke skladbě "I Always Go All-In". Kapela zveřejnila i informaci, že plánované nové album bude masterovat Jacob Hansen. termín vydání novinky zatím není znám.
SIGNUM REGIS - I Always Go All-in [Official Lyric Video]
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále