Album "Devítka" AHARD vznikalo ve studiu MROŠ v Ostravě. AHARD si pro letošní rok připravili novou pódiovou show, která nabízí i pyrootechnické prvky a na vybraných koncertech s kapelou vystupují "Demons From The Underworld".
Facebook AHARD
Z loňského alba "Devítka" kapela AHARD vybrala k videozpracování skladbu "Drákula".
OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black