Po skladbě „Second One“, ke které ostravští SACA (ex-Sækədʒəwiːə) představili videoklip již v květnu, přicházejí aktuálně s lyric-videem ke skladbě "Bolím". Tato píseň se v akustické verzi objevila na čtyři roky staré sólovce "Nevidím svět" zpěváka Matěje Vašíčka. Zbytku kapely se líbila, takže si ji upravila do houpavého alternative/reggae/rock/popového kabátu a od té doby ji zařadila do všech svých setlistů. Na videu se podílel Radek Andó z produkčního týmu Pro.Motion.
Facebook SACA




OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black