Album vzniklo ve studiu GM v Jablunkově, kapela jej nahrála ve složení Tomáš Bankó - zpěv, Miloslav Viktora - kytara, Martin Cupek - kytara, Jindřich Trajchel - baskytara.
OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black