Kapela se dostatečně sehrála a začala nahrávat první řadové CD s názvem “Temné údolí”, které bylo koncem roku 2012 vydáno. Kapela pak další roky vystupuje po celé České republice, účastní se soutěží a paralelně nahrává druhé řadové CD. Během těchto let došlo ke stěhování studia, vyplavení zkušebny a dalším překážkám. Kromě toho opouští kapelu basák Dan a přichází nový člen Tom. Kapela opět nahrává CD a vystupuje, kde se dá. Následně kapelu opouští i kytarista Stanley a přichází dlouholetý kamarád Tomy, který zaujme jak pozici kytaristy, tak vokalisty. V tomto novém složení kapela dokončila druhé řadové CD s názvem “Anděl zkázy” a na konci roku 2020 ho vypouští na veřejnost. Kapela si obě CD produkovala sama ve vlastním nahrávacím studiu.
SOTURY mají tedy po cca devíti letech dvě řadová alba, dva videoklipy a připravuje se na videoklip třetí. Kapelu od samotného vzniku až do současnosti tvoří pětičlenné komando, které vypadá takto: David Dejw Tůna (kytara, vokály), Tomáš Tomy Roháček (kytara, vokály), Josef Moravanský (bicí nástroje), Tomáš Dvořák (baskytara) a Petr “Kóča” Kočka (hlavní zpěv). SOTURY nemá jasně vyhraněný styl hudby. Naopak se snaží tvořit hudbu tak, aby si na své přišel fanoušek rocku nebo metalu, ale i fanoušek tvrdšího stylu.
Facebook SOTURY




Petr Linhart vydává album Šénau
VORTEX UNIT představují nový singl
DVOŘÁK se ocitl na párty, na níž nikoho nezná
NOTHING LEFT TO SAY mají nový singl
APPLE JUICE vyvrhli Šlapače vody