Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Buď součástí filmu od Postcards From Arkham

Buď součástí filmu od POSTCARDS FROM ARKHAM

Vydáno: 13.03.2021 13:31 v sekci Aktuality - Martin Knap

“Eigengrau” je název připravovaného filmu a hudebního alba (soundtracku). Eigengrau je zároveň i barva, kterou vidíme v absolutní tmě. Světlo uvnitř toho, co se nám jeví jako temnota.


K chystanému projektu POSTCARDS FROM ARKHAM uvádějí: Nevytváříme jen další desku, ale rozsáhlý projekt, který obsahuje osm videoklipů, žánrově se pohybujících na hranici fantasy a hororu, včetně originálního soundtracku. Ten kombinuje post rock, filmovou hudbu, ambient a metal. To vše pak propojuje originální příběh.

Příběh je inspirován dílem H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky. Abychom neprozradili příliš a nezkazili zážitek, budeme v průběhu kampaně prozrazovat jen útržky. Navíc se na příběhu můžeš podílet i ty tím, že nám pomůžeš vytvořit filmová monstra nebo si střihneš vlastní roli! O důvod více nás sledovat a podpořit!

Zdá se ti to jako příliš velké sousto? Žádná kapela se zatím o tak velký projekt nepokusila! Pro nás je to přirozený krok v našem vývoji a bod, k němuž směřovaly naše předchozí projekty.

Buď součástí soukromé kreativní skupiny, která nám pomáhá s produkcí tohoto projektu. Můžeš jako první slyšet skladby, stát se komparzem ve filmu, nechat si napsat roli na míru v našem filmu nebo dokonce vytvořit příšeru z tvých nočních můr! Nahlédni do odměn!

Kdo jsme a proč nás podpořit?

S  POSTCARDS FROM ARKHAM jsme za téměř deset let existence kapely vydali pět alb, osm videoklipů, jeden krátký film a odehráli více než sto koncertů po Evropě. To vše s jediným cílem – být více než jen kapela a vytvořit něco víc než jen další hudební album. K “Eigengrau” jsme celou dobu mířili a sbírali zkušenosti. Teď je čas tyto zkušenosti využít.

Připravujeme náročný projekt, a proto startujeme crowdfundingovou kampaň, která má za cíl ho podpořit nejen finančně, ale také tvojí osobní invencí. Chtěli bychom náš svět rozšířit a posunout dál.

Tvořit tento příběh nejen pro vás, ale s vámi!

Sledujte naše sociální sítě a buďte součástí produkce filmu “Eigengrau”. Pravidelné live streamy, novinky, odpovědi na dotazy najdete na našem Facebook profilu!

https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Nové album je na cestě, hlásí NOISEBLEED Nové album je na cestě, hlásí NOISEBLEED
Vydáno: 27.05.2022 v sekci Aktuality
Pražská metalcore kapela NOISEBLEED kutí novou desku, kterou by pod názvem "Terminus" chtěla vydat v letošním roce, na což poukazuje singlem "Exodus", k němuž si připravila i videoklip. Noisebleed – ExodusFacebook NOISEBLEED... číst dále
ASPERRA napoví, zda být či nebýt vlastním vězněm ASPERRA napoví, zda být či nebýt vlastním vězněm
Vydáno: 27.05.2022 v sekci Aktuality
"Mash-up metal" kapela ASPERRA z Hýskova vystrčila pomyslné metalové rohy a vypustila do světa klip s názvem "Own Prisoner". Námět, zabývající se filozofickou a ezoterickou tématikou, inspirovanou mýtem jeskyně naprogramovaným v... číst dále
MADAM ROYAL vydali debutovou desku MADAM ROYAL vydali debutovou desku
Vydáno: 27.05.2022 v sekci Aktuality
Kapela MADAM ROYAL v roce 2022 přichází s debutovou deskou" HardPop", do distribuce se album dostalo 11. května. Frontman Jerry Grulich uvádí: "Den vydání jsme nezvolili náhodně, číslo 11 Madam Royal z různých aspektu... číst dále
Vydání živáku SIGNUM REGIS se blíží Vydání živáku SIGNUM REGIS se blíží
Vydáno: 26.05.2022 v sekci Aktuality
Živé album "Made In Switzerland" vydají slovenští melodici SIGNUM REGIS 10.června. Album bylo nahráno v loňském roce ve švýcarském Wiedlisbachu a masteroval ho Tony Lindgren (AMORPHIS, DRAGONFORCE, POWERWOLF). Ronnie Könnig komentuje... číst dále
IQ:60 - Pivo není voda IQ:60 - Pivo není voda
Vydáno: 26.05.2022 v sekci Recenze
VLASTNÍ NÁKLAD - 48:30, punk rock... číst dále