Metalcore parta z NEWSPEAK vydala debutové album "Degenesis". Pětice z Valašského Meziříčí avizuje, že jejich prvotinu od ostatních kapel odlišuje fakt, že "i lidé, kteří metal moc nemusí, si najdou to své. Ať už kytarová sóla, samplové ambientní pasáže, či divoké vokální linky. Album určitě osloví i příznivce emotivní pomalé baladické hudby, či akustických písní, a to na samém konci ve skladbách “Empty Streets” a “Scarecrow - Acoustic”.
Album "Degenesis" si můžete poslechnout zde.
Facebook NEWSPEAK


NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn