Brněnská black metalová formace SEZARBIL se po letech a v nové sestavě, kterou tvoří Von Krampus - zpěv, Lord Sezarbil - kytara, Valefar - kytara, Adar - baskytara, Mantus - bicí, vrátila do studia a nachystala nové řadové album "Jizvy války", které přinese devět skladeb a vyjde koncem února. Natáčelo se ve studiu Shaark v Bzenci, produkce se ujal manažer kapely Frenky 666. Křest desky se uskuteční 2. dubna v brněnské Melodce, spolu se SEZARBIL vystoupí italská kapela HANDFUL OF HATE a tuzemští ASGARD.Facebook SEZARBIL


ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice