DYMYTRY se po "Chernobylu" pustili do dalšího tíživého historického tématu a zpracovali videoklip, jehož námětem je vypálení obce Lidice nacisty.
„Píseň i klip chceme věnovat obětem nacistické okupace naší země,“ uvedla kapela novinku, pro jejíž vizuální ztvárnění využila záběrů ze stejnojmenného filmu z roku 2011, kapela. Skladba "Lidice" je prvním singlem z chystaného alba "Pharmageddon", které vychází 11.března.
Dymytry - LIDICEFacebook
DYMYTRY
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále