10. června vydají SIGNUM REGIS své první živé album, které bylo nahráno v září 2021 ve Švýcarsku. Album se jmenuje "Made in Switzerland" a bude na něm čtrnáct skladeb. První singl bude zveřejněn 29.dubna. Kytarista Ronnie Könnig k chystané nahrávce již dříve předeslal: "Pro mě osobně to předčilo má očekávání a teď se mi líbí živé verze některých písní, které jsme hráli, víc než verze na albu..." Facebook SIGNUM REGIS


Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
TY SYČÁCI ohlašují nové album
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice