Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Jary Tauber vydal s moderátorem Tomášem Krausem a Miss Global Karolínou Kokešovou nový videoklip

Jary Tauber vydal s moderátorem Tomášem Krausem a Miss Global Karolínou Kokešovou nový videoklip

Vydáno: 24.11.2022 13:46 v sekci Aktuality - Czech Blade

Kladenský muzikant a zpěvák Jary Tauber představil nový videoklip ke společné písni s moderátorem Tomášem Krausem „Projdeme tmou“. V hlavní roli se objevila také modelka a Miss Global Karolína Kokešová.

Jary Tauber byl studentem legendárního skladatele, kytaristy a zpěváka Petra Jandy, který si jej oblíbil natolik, že Jaryho přizval na turné v USA či Austrálii, vydali spolu píseň "Tolikrát" a Jarymu rovněž v letošním roce pokřtil stejnojmenné album, na kterém nechybí ani píseň "Projdeme tmou", ke které Jary Tauber a moderátor Tomáš Kraus vydali videoklip.

„S Tomášem jsme přátelé a asi před dvěma lety vznikla myšlenka, že bychom vytvořili něco společného. Píseň se nahrála ve studiu už před více než rokem a jsem šťastný, že se nám nyní konečně podařilo natočit i klip,“ říká Jary Tauber.

„Já jsem velmi rád, že jsem do toho šel, i když se přiznám, že jsem si poprvé myslel, že si ze mě Jary dělá legraci. Po dlouhém přesvědčování - protože nejsem žádný rapper - jsem na nabídku být ve společnosti skvělých muzikantů jako Petr Janda, Ondra Žatkuliak a mnoho dalších kývl a jsem na náš společný song patřičně hrdý. Jary díky za skvělý song a doufám, že se bude lidem líbit,“ komentuje spolupráci s Jarym moderátor Tomáš Kraus.

Do svého společného klipu pozvali také vítězku Miss Global 2019 Karolínu Kokešovou. Modelka, která v této soutěži zvítězila teprve jako třetí Češka v historii, si v klipu zahrála roli dívky, která je jakousi Jaryho iluzí. „Pro mě to byla příjemná zkušenost a s výsledkem jsem velmi spokojená,“ dodává sympatická modelka.

Videoklip vznikl pod produkcí Papa Pech. Hudbu k písni složil Jary Tauber, který se společně s rapperem Abdem podílel i na textu. Píseň produkoval Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studia.

Jary Tauber - Projdeme tmou ft. Tomáš Kraus
Facebook Jary Tauber


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
FAIRY TALE se hlásí živě ze studia FAIRY TALE se hlásí živě ze studia
Vydáno: 26.01.2023 v sekci Aktuality
Slovenská art-rocková parta FAIRY TALE si připravila sběratalskou raritu pro svoje fanoušky - Nápad na EP "Live Session in Studio (Bypass 1​.​)" vznikl při přípravě video session ve studiu, kde chtěla kapela natočit pár záběrů do... číst dále
ŠKAREDÁ HOLKA - Hnaný větrem ŠKAREDÁ HOLKA - Hnaný větrem
Vydáno: 26.01.2023 v sekci Recenze
SMILE MUSIC – 39:00, hard rock... číst dále
Jaké jsou následky vlastních chyb prozrazují CROWN FOR SALE Jaké jsou následky vlastních chyb prozrazují CROWN FOR SALE
Vydáno: 26.01.2023 v sekci Aktuality
Před třemi měsíci zveřejnila metalcorová čtveřice CROWN FOR SALE videoklip ke skladbě "Survuval", na nějž aktuálně přímo navazuje novinku "Wrong", k níž kapela prozrazuje: "Klip Wrong je pokračování dějové linky klipu Survival... číst dále
WITCH HAMMER hlásí: Nahrávací mise úspěšně splněna WITCH HAMMER hlásí: Nahrávací mise úspěšně splněna
Vydáno: 25.01.2023 v sekci Aktuality
Výběr studia Bomb Jack pro nadcházející album, jež má být volným pokračováním koncepčního příběhu započatého poslední deskou „AbsolutNo“, nebyl náhodný. Jelikož v tomto hudebním svatostánku pod zkušenýma rukama... číst dále
My dva králové jdeme k vám, avizují CINERES My dva králové jdeme k vám, avizují CINERES
Vydáno: 01.09.2022 v sekci Aktuality
Black deathová parta CINERES vydala debutový singl "Ashes", který obsahuje skladby "Tumbling Down" a "Father Says". Za projektem stojí bubeník Miro Raučina (ABORTION, CONCUBIA NOCTE, ...), který se spojil s vokalistou Černorogem (ANCESTRAL... číst dále