Téměř rok od vydání prvního singlu “Ještě se nevzdávám” přichází Martin Semrád s novým, tvrdším a rychlejším singlem "Jekyll & Hyde".
Nahrávání, mix i mastering, stejně jako hudbu a text má na svědomí Martin. Na zpěv si jako u prvního singlu přizvak George Raina z kapely SEBASTIEN a Rock Opery. Navázal tak na ověřenou spolupráci, která se opět vyplatila a tak song tohoto dua jistě stojí za poslech.
Martin aktuálně koncertuje s Terezou Balonovou a s TOTÁLNÍM NASAZENÍM. Mezitím připravuje sólové debutové album.
Semrá:D ft. George Rain - Jekyll & HydeFacebook
Martin SEMRÁD
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále