Fanoušci deathmetalistů PANDEMIA mohou slavit, jelikož kapela již své nejnovější, v pořadí šesté album „Darkened Devotion“, vypustila do světa. Album vyšlo u labelu Hammerheart Records.
PANDEMIA na Sparkshopu
Nová deska s koncepčním námětem slibuje nejvyspělejší materiál, který kapela dosud představila. Těšit se můžete na pořádnou porci drtivých riffů, úderných blast beatů a drsných growlů. Křest alba „Darkened Devotion“ se uskuteční 11. října v Chebu.




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn