Crossoveroví BELOW THE MARK ze Studénky nedávno zalezli do studia, kde pořídili čtyři nové skladby. Dvě z nich jsou ke slyšení na Bandzone, a to "Média" a "Veselá česká písnička" (http://bandzone.cz/belowthemark). Skupina bude postupně na svém Bandzone uvolňovat i zbylé písně. Nově nahrané skladby jsou pro BELOW THE MARK navíc zásadní v tom, že jejich texty jsou narozdí od jejich předešlé tvorby v češtině.


Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice
MASH - Máme chuť udělat to po letech trochu jinak