Po šesti letech tvůrčí pauzy se vrací západočeská formace ESAZLESA s novým singlem „Dny“, který předznamenává desku, jež vyjde v září příštího roku. Táhnout tmou vás bude hit složený v nové sestavě, zachycený na pásky Golden Hive studia pod Amakovo taktovkou a podpořený klipem režírovaným Jankem Růžičkou.
„Jednou za čas přijde doba, kdy se na Tebe všechno sesype a nemáš sílu na to, se z toho vyhrabat sám. Co Tě ale drží nad vodou je, že víš, že máš někoho, kdo Tě v těhle situacích podrží,“ říká zpěvák kapely Lukáš Bouška a k tomu hned dodává,
„může to bejt gestem, byť i jednou větou, ale dokáže Tě to postavit na nohy. Zároveň víš, že to samý pro tohohle člověka představuješ Ty. O tom jsou DNY, náš nový singl.“
ESAZLESA dokládají, že se vrací v plné formě. Nová deska v září bude doplněna řadou koncertů a tak se fanoušci můžou těšit na podzimní žeň.
ESAZLESA - Dny
Facebook
ESAZLESA
ELBE vyráží na miniturné po Česku
Připravte se na temnou atmosféru a silný hudební zážitek! Na konci března post-metalová kapela ELBE vyráží na miniturné po České republice, kde předvede svou charakteristickou sílu a emocemi nabitou hudbu.
ELBE je kapela, která se...
číst dále